Biuro handlowe

ul. Witosa 15
34-600 Limanowa

tel.: 18 330 15 66; fax: 18 330 15 65

mail: biuro@blachmix.pl; relokacje@blachmix.pl

Oddział w Krakowie

ul. Ujastek 1
30-969 Kraków

tel.: 12 390 44 80

mail: obrobka@blachmix.pl



Sprzedaż maszyn nowych i używanych, remonty maszyn, relokacje:

     Kierownik działu:

Łukasz Morżek
tel.: 18 330 15 66
kom.: 606 731 488
mail: lukasz@blachmix.pl

Handlowcy:

Anna Jasica
tel.: 18 330 15 61
kom.: 660 440 724
mail: anna@blachmix.pl

Robert Przechrzta
tel.: 18 330 15 67
kom.: 668 137 373
mail: robert@blachmix.pl

Sabina Pierzchała
tel.:784 495 363
mail:  sabina@blachmix.pl


 

Przenoszenia maszyn:

Łukasz Mrożek
tel.: 18 330 15 66
kom.: 606 731 488
mail: lukasz@blachmix.pl

Marketing:

Robert Przechrzta
tel.: 18 330 15 67
kom.: 668 137 373
mail: robert@blachmix.pl


 

Narzędzia i części zamienne:

Agnieszka Wantuch
Specjalista ds. marketingu i sprzedaży
kom.: 668 137 372
mail: agnieszkaw@blachmix.pl

 

Księgowość:

tel.: 18 33015 72
kom.: 606 763 005
mail: ksiegowosc@blachmix.pl

 

Kadry:

tel.: 18 330 15 72
kom.: 606 763 005
mail: kadry@blachmix.pl


Formularz kontaktowy