Oferujemy kompleksowy montaż maszyn zarówno na terenie Polski, Europy, jak i innych państw. Obsługujemy hale produkcyjne, magazynowe i fabryczne – realizujemy zlecenia obejmujące montaż pojedynczych urządzeń i całych linii produkcyjnych Możemy wykonać montaż maszyn na gotowym fundamencie, ale oferujemy również usługę wykonania nowych fundamentów, dostosowanych do dowolnych wymagań i obciążeń. Usługa montażu maszyn jest integralną częścią relokacji maszyn. Po posadowieniu maszyny na fundamencie i  wykonaniu odpowiedniej instalacji przystępujemy do podłączenia i uruchomienia danej maszyny/urządzenia.

Każdy, kto zleci nam instalację i demontaż maszyn, może być pewien, że urządzenie zostanie poprawnie złożone i będzie działać tak jak przed demontażem. Wszystkie etapy pracy dokładnie planujemy i dbamy, by części maszyn zostały zabezpieczone i podpisane – to sprawia, że etap montażu przebiega sprawnie i bez zakłóceń.  Nasi pracownicy to profesjonaliści, którzy mają pełną świadomość, że podzespoły Państwa maszyn są nie tylko drogie, ale i nierzadko trudne do zdobycia.

Dlaczego warto zlecić nam instalację maszyn?

Od wielu lat zajmujemy się montażem i demontażem maszyn dla firm z wielu branż. Dzięki temu zdobyliśmy doświadczenie umożliwiające szybki i skuteczne montaż zarówno nowszych, jak i starszych urządzeń. Instalacją maszyn w naszej firmie zajmuje się zespół doświadczonych mechaników, elektryków, automatyków i hydraulików – to gwarantuje, że cały proces zostanie wykonany z dbałością o bezpieczeństwo nie tylko Państwa maszyn, ale i pracowników.